Aydın Haşere İlaçlama

Aydın Haşere İlaçlama

En son güncellendiği tarih: 25 Eyl 2019


Okullara haşere, böcek ve fareler birçok yoldan ulaşırlar. Özellikle geceleri ortaya çıkaralar ve kantin bölgesinde dolaşarak yiyecek ararlar. Okulların geceleri boş olması böcekler için bulunmaz bir fırsattır. Gün boyu yiyecek kırıntılarının yerlere dökülmesi ile böceklere yiyecek imkanları verir. Bu zararlılar zemin katlarda, tavan aralarında, çatılarda ve kantine yakın aynı zamanda okulun sıcak zeminlerinde yaşarlar. Her türlü mikrobun ve hastalığın sebebi olan bu zararlılar çocukların dirençlerini azaltarak bulaşıcı ve mikrobik hastalıklara yakalanmalarını sağlarlar. Okul ilaçlama işlemleri sayesinde fare haşere ve böceklerin kökleri kurutularak bir daha ortaya çıkmamaları sağlanır.
Uzman kişilerce yapılan bu okul ilaçlama işlem esnasında yada sonrasında sağlık açısından hiçbir risk yoktur.Unutulmamalıdır ki çocukların okul içinde sağlıklı ortamlarda bulunmaları evdeki fertlerin de buna paralel olarak sağlıklı olmalarını sağlar. Bugün okullarımızda her türlü bulaşıcı hastalığın bir öğrenciden diğerine geçtiği düşünülürse okul ilaçlama işleminin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Okul ilaçlaması yetkili ve uzman ekiplerce yapıldığında, insan sağlığı konusunda bir risk olmayacaktır.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com


0 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif