Çekirge

Çekirge

Dünya üzerinde yaşadıkları coğrafyanın özelliğine göre binlerce çekirge türü oluşmuştur. Zaman içinde türlerine göre beslenme şekilleri ve yaşam standartlarını belirlemiş olan çekirge türleri, her yerde toplu şekilde yaşarlar.

Çekirgelerin çevreye veya doğaya verecekleri zararlarda türlerine göre değişmektedir. Besin bulabilecekleri yerleri talan eden bu canlılar besin bulamadıklarında çeşitli alternatif çözümler ararlar. Örneğin Afrika'daki çekirgelerin besin bulamadıklarında çocukları yemesi bu canlıların ne denli zararlı olduğunun göstergesidir. Ayrıca toplu olarak göç ettiklerinde önlerine çıkan ormanlara girer ve dengesini bozarlar. Özellikle ekin bölgelerinde çekirge sürüleri bulunursa çiftçiler için büyük sıkıntılar var demektir.
Dünya üzerinde bilinen çekirge türleri aşağıda; bilinen adları, bilimsel adları ve tanınması için ipuçları şeklinde kategorize edilerek sunulmuştur.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

31 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif