Fare'den Nasıl Kurturulur?

Fare'den Nasıl Kurturulur?

Fare İlaçlama ciddiye alınması gereken bir iştir. İstanbul genelinde birçok firma çeşit çeşit mücadele yöntemleri denemekte ve insan sağlığını riske atmaktadır. Fareler Memeli canlılardır ve sıcak kanlı hayvanlardır. İşte bu yüzden fare ilaçlaması yaptıracaksanız mutlaka işin uzmanlarına yaptırmalısınız çünkü hem insanların hem de farelerin memeli canlılar sınıfında olması fareler için kullanılan zehirlerin insan içinde aynı etkiyi göstermesi demektir. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Fare İlaçlamasında en etkili 3 yöntem şöyle sıralanabilir:
İstasyon Mum Blok İlaçlama Yöntemi: Açık alanlarda farelerle yapılan mücadelede içerisinde kemirgenlerin çok sevdiği tahılları bulunduran yemlerin yağışlardan ve diğer dış etkenlerden korunması amacıyla ilaçlama istasyonlarının içine konularak uygulama alanına bırakılması şeklinde yapılır. Uygulama herhangi bir renk, koku ve leke bırakmaz tamamen kemirgen ile mücadeleye yöneliktir.
Pellet Serpme ile İlaçlama Yöntemi: Pellet Fareler için son derece çekici ve lezzetli bir formülasyona sahip oldukça işlevsel bir yem türüdür. Bu yemlerle yapılan uygulamalar son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Granül haline getirilmiş yemler kapalı alanlara serpme yöntemi ile dağıtılarak uygulanır. Yapılan uygulamanın etkisi nem ve yağış almadığı sürece kuru ortamda son derece etkili ve uzun sürelidir.
Pasta Zehir ile İlaçlama Yöntemi: Küçük paketler halinde kek kıvamına getirilmiş yemler açık alanlarda kullanıma uygun, neme ve yağışlara dayanıklıdırlar. Mum bloklardan farkları istasyonların giremeyeceği küçük ve dar alanlara atılarak uygulanabilmesidir. Farelere etki mekanizması kurutma üzerine olduğu için ölen kemirgenler herhangi bir sebepten dolayı koku yapmaz. Firmamızın hem açık alanda hemde kapalı alanda en çok kullandığı uygulama yöntemidir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif