Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare İlaçlama hizmeti İzmir'de yaptığımız uygulamalar arasında ilk sıradadır. Firmamız uzun yıllar yaptığı uygulamalar ile fare konusunda uzmanlaşmış ve sorun çözüm oranı %100’e çok yaklaşmıştır. Evde, Ofiste, İşletmelerde ve daha birçok yerde bu kemirgen türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Fare İlaçlama ciddi iştir farelerden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın
Fare ilaçlaması yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ilaçlama firmasının yeterlilik belgeleri ve İnternet üzerinde şikayetinin olup olmadığıdır. En İyi Fare İlaçlama Şirketi şeklinde yapacağınız aramada firmamızı en üst sıralarda görmeniz mümkündür. Resmi İnternet sitemiz olan https://hmzilaclama.com İzmir'de kendini kanıtlamış uzun yıllar hizmet veren bir sitedir. Hizmet alımı yapacağınız fare ilaçlama servisini seçerken ufak bir araştırma ile mağdur olmaktan kurtulabilirsiniz.
Farelerin Genel Olarak Biyolojisi ve Özellikleri
Farelerin Dünya üzerinde görülen başlıca 3 türü vardır; ev faresi, lağım faresi ve çatı faresi.
Fareler memeli canlılardır sıcak kanlıdırlar bu yüzden insanların yaşadığı alanlarda sıklıkla dolaşırlar.
Fareler birlikte yaşayan sosyal canlılardır. Tahıl, kök, meyve, ot ve böceklerden oluşan geniş bir besin zincirine sahiptir.
Fareler çok hızlı üreyen canlılardır.
Ortalama bir fare kendi boyunun 5 katı kadar sıçrayabilir.
Fare türüne bağlı olarak değişebilmekle birlikte bir dişi fare senede 5-7 arasında hamile kalabilir ve her doğumda 7-9 arasında yavru doğurabilir buda yılda ortalama 35 farenin diğer fare popülâsyonlarına katılması demektir. Fareler memeli canlılar oldukları için yavrularını canlı olarak doğururlar. Ortalama yaşam süreleri ev farelerinde 11 ay, çatı farelerinde 16 ay, ve lağım farelerinde ise 48 aydır.
Fareler toplamda 4 ayağa sahip olup uzunca kuyrukları vardır bazı türlerde kuyruk botu vücudun iki katı kadar olabilmektedir. Farelerin ortalama boyları kuyruksuz olarak ev faresinde 4 cm, çatı faresinde 17 cm ve lağım faresinde 25 cm dir.
Fare İlaçlama, Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik ve İlgili Belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde Biyosidal Ürün Uygulama Sertifikası olan uzman personeller tarafından yapılır. Farelerle mücadele de kapan ve yapışkan kullanmak günümüz koşullarında oldukça ilkel ve işlevsiz hale gelmiştir. Yapılan bu eski uygulamaların yerine modern zahmetsiz ve daha kesin çözümlerin sağlandığı yöntemlere gelmiştir. Fare ilaçlaması yapılırken öncelikle uygulama yapılacak alan incelenir. Kemirgenlerin uygulama alanına girişleri ve çıkışları kapatılır. Alan içindeki kemirgenlerle mücadele de kullanılacak en uygun yöntem belirlenir ve uygulamaya geçilir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif