Hamam Böceği Önleme Yönetemleri

Hamam Böceği Önleme Yönetemleri

Hamam Böcekleri İzmir'de belki de en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Sosyal Tesislerde, Hastanelerde, Pastahanelerde, Evlerde, Ofislerde, Sanayi İşletmelerinde ve daha birçok yerde bu haşere türüne karşı 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama ciddi iştir hamam böceklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek İlaçlama Şirketiyiz.
Hamam Böceklerinin Dünya üzerinde 6 farklı aile(familya) de yaklaşık 3.850 türü bulunmaktadır. Mücadele Öncesinde bilinmesi gereken en önemli nokta Hamam Böceği Biyolojisidir. Bu böcekler, 1,5 kilometreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yerinde yaşarlar. Hamam böcekleri geceleri hareketli gündüzleri pasiftirler. Yalnız bir gecede 3,5-6 km yol alabilirler. Ortalama ömürleri 11-16 ay arasındadır. Bu böcek türü 33 gün boyunca hiçbir şey yemeden yaşayabilir bu haşere türü kafasının kopması halinde bile bir hafta yaşayabilir ve bir haftanın sonunda susuzluktan ölür.Yaklaşık 42 dk boyunca suyun altında yaşayabilen bu canlılar radyasyona da insanlara kıyasla 16 kat daha dayanıklıdırlar. Bir dişi hamam böceği hayatı boyunca 350.000-670.000 arasında yumurta yapabilir. Dişi hamam böceği bir kez çiftleştikten sonra hayatı boyunca bir daha hiç çiftleşmeden yumurta yaparak üreyebilir.
Hamam Böcekleri Ektotermik canlılardır yani sürekli olarak vücutları ısı kaybı yaşar. İşte bu yüzden Hamam böcekleri sıcaklığın oldu yerlerde daha rahat hareket ederler. Üremeleri ve gelişmeleri için uygun olan sıcak ortamı ararlar. Herhangi bir haşere ile mücadelede hedefteki haşerenin biyolojik özelliklerinin ve davranışlarının bilinmesi uygun mücadele yönteminin belirlenmesinde çok önemlidir. Hamam Böceği mücadelesinde en etkili 3 yöntem şöyle sıralanabilir:
Kokusuz İlaçlama Yöntemi - Jel İlaçlama Yöntemi - Kokulu İlaçlama Yöntemi

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif