Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Hastaneler, haşere ve kemirgen sorunlarına karşı en hassas alanlardır. Bununla birlikte hastaneler, yoğun insan, araç ve malzeme trafiği nedeniyle haşere ve kemirgen sorunuyla karşılaşma riskinin de üst düzeyde olduğu kurumlardır. Tüm bunlara karşın, hastanelerde kimyasal madde uygulamasında birçok zorluk ve kısıtlama bulunmaktadır.

Bu sebepler dikkate alındığında, Entegre Pest Yönetimi hastaneler için ideal bir çözüm olarak ortaya çıkmaktadır.

Hastane ve benzeri sağlık kurumlarında yapılacak haşere kontrol uygulamalarında amaç sorunu ortaya çıkmadan engellemek ve mümkün olduğu kadar az kimyasal madde kullanmak olmalıdır. Kimyasal mücadele kısıtlı olduğu için, öne çıkması gereken unsurlar fiziksel önlemler ve personel eğitimidir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com


0 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif