İlaçlamanın Adresi İzmir İlaçlama

İlaçlamanın Adresi İzmir İlaçlama

En son güncellendiği tarih: 20 Kas 2019

İzmir İlaçlama; Fabrika İlaçlama, Ofisİlaçlama, Hastane İlaçlama, Otelİlaçlama, Kafe İlaçlama, fırın ilaçlama, Apartman İlaçlama, Ev İlaçlama, bahçe ilaçlama gibi daha birçok yerde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bütün alanlarda en iyi ilaçlama hizmeti veren şirket İzmir Haşere İlaçlama şirketi diyebiliriz. Çünkü İlaçlama İzmir her türlü ilaçlama işlemini en iyi şekilde yapabilmek için profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Haşere türleri mekan ayırt etmeden her yerde bulunabilir ve özelliklede insanların çok bulunduğu mekanlarda bulunabilirler. Mesela fabrika gibi insanların çok olduğu ve temizlenmesi zor yerler olan mekanlarda haşere türleri çok hızlı çoğalabilmektedir. Bu yüzden İlaçlama İzmir ile ilaçlama işlemlerini en hızlı şekilde yaptırmak gerekiyor.

Çalışma alanlarının sağlığı tehdit edecek maddelerden temizlenmesi çalışanlarında çalışma potansiyelini mutlaka etkileyecektir. Bu nedenden dolayı fabrika ya da ofis ortamlarının haşere türlerinden arındırılması şarttır. Haşere İlaçlama İzmir şirketi ile iletişime geçerek ofisinizi haşerelerden arındırıpçalışanlarınızın çalışma potansiyelini arttırabilirsiniz.İstediğiniz gün ve saatte HMZ İlaçlama şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.


izmir ilaçlama

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

0 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif