Ofis ve İşyeri İlaçlama

Ofis ve İşyeri İlaçlama

İş yeri ve ofis ilaçlamanda haşerenin yoğunluğu ve türü göz önüne alınarak hangi ilaçlama metodunun uygulanacağı belirlenir. Uygulanacak ilaçlama metodu kokulu ilaçlama ise alan 4 saat kapalı tutmalı ve 2 saat havalandırılmalıdır.
Fakat alanda jel adı verilen ilaçlama metodu uygulanacak ise alan kısa süreli de olsa kullanıma kapatılmaz. Alanda kokusuz ilaçlama yapılacak ise bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gereklidir.iş yeri ilaçlaması periyodik olarak yapılırsa haşere sorunu ortadan kalkar.
İş yerlerleri; yoğun insan ve eşya hareketinin yaşandığıkurumlardır. Bu nedenlerle, İş yeri haşere ve kemirgen sorunu yaşanma ihtimali yüksektir. İş yerlerinde haşere ve fare riskini en alt seviyede tutmak, otelin prestiji, otel müşterisinin memnuniyeti ve sağlığı açısından son derece önemlidir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

0 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif