Toz Piresi

Toz Piresi

En son güncellendiği tarih: 13 Kas 2019

Toz piresi diğer ismiyle akar olarakta bilinmektedir. Toz piresi tozlu ve nemli alanlarda yaşanamaya adeta bayılır. Ortalama bir noktanın yarısı kadar küçüklüğe sahip olan pire tozu yaşam alanlarımızı ve sağlığımızı çok olumsuz yönde etkilemektedir. Yaşam süresi 3 ila 4 ay olan toz piresi kendi içinde türlere ayrılmaktadır.
Toz Piresi Ne İle Beslenir?; Kepek, kıl ve deri döküntüleri ile beslenen bu küçücük mikroorganizmalar, topladıkları bu besinleri gübre topu haline getirerek besin kaynağı oluştururlar. Toz piresi bu gübre toplarını etrafa yayarak insanlara çeşitli hastalıkların bulaşmasına zemin hazırlar.
Pire İlaçlama
Toz Piresi ve Yaşama Alanları; Kapalı ve karanlık olan alanlarda hızla yayılan toz pireleri yumurtalarını da dağınık alanlara bırakırlar. Toz piresinden kurtulmanın yolları elbette periyodik ve düzenli bir ilaçlama sayesinde gerçekleşir. Piyasada toz piresi ilacı olarak bilinen yüzlerce ilaç bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmı korsan olarak yasadışı üretilip satışa sunulmaktadır. Bu ilaçlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Toz piresinden ancak dışarıdan profesyonel ve uzman bir böcek ilaçlama şirketi sayesinde kurtulabilirsiniz.
Pire Sıvı İlaçlama; Jel İlaçlama; Kokulu İlaçlama; Kokusuz İlaçlama
Halı, yatak altları, koltuk, yatak içleri, çatlaklar, duvar diplerinde yaşayan toz pirelerinden 7/24 hizmet veren firmamız sayesinde kurtulabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız, TSE tarafından onaylıdır. Garantili ilaçlama ve Ekonomik Fiyat fırsatları için bizi aramanız yeterlidir.

İlaçlama sektörüne yeni değerler katmak adına ve haşerelere karşı mücadele etmek amacıyla kurulmuştur. HMZ ilaçlama olarak firmamız sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. En iyi müşteri deneyimini sunarak mutlu ve memnun müşterilere ulaşıyoruz.Bunu, rekabetçi bir fiyatlandırma, müşteri odaklı ve kullanımı kolay bir web sitesi,güler yüzlü ve bilgili bir personel ile yaratıyoruz.HMZ İlaçlama'da haşere kontrol sorularınızı yanıtlamaya hazır olan dost canlısı haşere kontrol uzmanlarından oluşan bir personel sizi karşılar. Evleriniz, devlet kurumları, oteller, apartmanlar, cafe'ler,fırınlar veya küçük işletmeler, HMZ İlaçlama olarak haşere kontrol gereksinimlerinizi karşılayabiliriz!

HMZ İlaçlama İletişim 02322072221 - 05321769485  Çalışma Saatleri: 7/24 hmzilaclama@gmail.com

0 görüntüleme

HMZ.

Toplum Sağlığı ve
Haşere ile Mücadele
Sistemleri

Yunus Emre Mah.

4225 Sk. No:1  Karabağlar

İZMİR

Türkiye

  • Facebook - Siyah Çember
  • Heyecan - Siyah Çember
  • Instagram - Siyah Çember

HMZ.İletişim

02322072221

Çalışma Saatleri: 7  / 24

hmzilaclama@gmail.com

Hmz_İlaçlama_Whatsapp.gif